Diyarbakır Klima Kombi Bakım

Ev,ofis,inşaat sonrası temizlik ,araç alım satım ve kiralama,boya badana,emlak işleriniz bizlerle güvende..

Diyarbakır Klima Kombi Bakım

Diyarbakır Klima Servisi

yetkili klima servisi

Diyarbakır Klima Servisi olarak her tip ve model klimaların arıza, bakım ve onarım hizmetlerini yetkili servis kalitesinde ve aynı gün içinde konusunda uzman teknik kadromuz ile aynı gün içinde  sunmaktayız.

VRF / VRV Klima Servisi

istanbul vrf servisi

Diyarbakır VRF servisi olarak VRF ve VRV tipi klima ve iklimlendirme sistemlerinin teknik arızalarını gidermek bizim uzmanlık alanımızdır.  Periyodik bakım, taşıma ve montaj hizmetlerimiz için bir telefon kadar yakınız.

Diyarbakır Chiller Servisi

chiller servisi

Chiller servisi haftanın her günü  Diyarbakır ve İlçelerinde hizmetinizdeyiz. Market, Dükkan, Fabrika, İşletme, Okul , Hastane ve AVM gibi mekanlarda chiller  arızalarının giderilmesi için hızlı hareket ederiz.

Endüstriyel Soğutma Servisi

klima servis

Soğuk oda servisi ve endüstriyel soğutma sistemleri , bakım montaj ve taşıma hizmetlerini sunmakta olan firmamız ; market , gıda ve sağlık sektöründe zamanın hayati öneminin bilincindedir.

Diyarbakır Kombi Servisi

istanbul kombi servisi

Diyarbakır Kombi Servisi olarak hermatik yada yoğuşmalı kombi modelleri için arıza, bakım ve onarım hizmetlerini kombi yetkili servisi kalitesinde aynı gün içinde sunmaktayız.

Diyarbakır Kombi Arıza Servisi

istanbul kombi yetkili servisi

Kombi arıza servisi olarak 100 % müşteri memnuniyeti ilkesi ile kaliteden ödün vermeden kombi arızalarını kısa sürede gidermekteyiz. Arıza bakım ve yedek parçada 1 yıl garanti vermekteyiz.

Diyarbakır Kombi Bakımı

kombi arıza servisi telefon

Diyarbakır kombi bakımı hizmetleri veren firmamız cihazlarınızın daha verimli ve ekonomik çalışması için konusunda uzman periyodik bakım ekipleri ile haftanın 7 günü sizin daha iyi ısınmanız için çalışır.

Diyarbakır Petek Temizleme

kombi petek temizleme

Diyarbakır petek temizleme hizmeti veren Tirenttemizlik, zamanla içi kirlenen,tıkanan yada kireçlenen peteklerinizin için özel cihazlar ile kolayca temizler. Petekleriniz çok ilk günkü gibi ısıtır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial